Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 75 gości oraz 0 użytkowników.

Osiagnięcia 2016/2017

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju
w konkursach przedmiotowych
w roku szkolnym 2016/2017

Lp. Imię i nazwisko ucznia Nazwa konkursu Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim
bądź ogólnopolskim
Imię i nazwisko opiekuna
1. Kamil Kumor XIV Wojewódzki Konkurs Humanistyczny laureat Jadwiga Kubicka
2. Kamil Kumor I Wojewódzki Konkurs Matematyczny finalista Renata Kaczocha
3. Wiktoria Grochowska
Ogólnopolski Konkurs „Olimpus”
z języka polskiego
laureat
IX miejsce
Ewa Gunia
4. Igor Wójcik
Ogólnopolski Konkurs „Olimpus”
z matematyki
IX miejsce
laureat
Renata Kaczocha
5. Alicja Handzlik
Ogólnopolski Konkurs „Olimpus”
z matematyki
VII miejsce
laureat
Renata Kaczocha
6. Tomasz Koziara
Ogólnopolski Konkurs „Olimpus”
z angielskiego
VII miejsce
laureat
Anna Jastrzębska
7. Piotr Pająk
Ogólnopolski Konkurs „Olimpus”
z angielskiego
VIII miejsce
laureat
Anna Kurzeja
8. Alicja Handzlik
Ogólnopolski Konkurs „Olimpus”
z angielskiego
IX miejsce
laureat
Anna Jastrzębska
9. Amelia Wojnowska
Ogólnopolski Konkurs „Olimpus”
z angielskiego
IX miejsce
laureat
Anna Kurzeja
10. Hubert Tomczyk
Ogólnopolski Konkurs „Olimpus”
z angielskiego
X miejsce
laureat
Anna Kurzeja
11. Mikołaj Kopek Ogólnopolski Konkurs „Olimpusek” sprawności zintegrowanej VIII miejsce
laureat
Alicja Zdziarska
12. Klaudia Piwowarczyk
Sara Guerfi
III miejsce
w Województwie Świętokrzyskim na niwie gospodarczej za rok 2016 i krzewienie idei spółdzielczej
III miejsce Danuta Nowak
13. Kamil Kumor XXII edycja Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej laureat Barbara Żaczek
14. Mikołaj Kopek
Ogólnopolski Konkurs „Zuch”
z języka angielskiego
laureat Zofia Piekarska
15. Mieszko Malinowski II Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
dla uczniów klas III szkól podstawowych województwa świętokrzyskiego
IV miejsce Zofia Piekarska
16. Wiktor Partyka II Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
dla uczniów klas III szkól podstawowych województwa świętokrzyskiego
IV miejsce Zofia Piekarska
17. Mikołaj Kopek II Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego
dla uczniów klas III szkól podstawowych województwa świętokrzyskiego
IV miejsce Zofia Piekarska

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

w roku szkolnym 2016/2017

Lp. Nazwa drużyny i jej skład Nazwa zawodów Zajęte miejsce
na szczeblu wojewódzkim bądź ogólnopolskim
Imię
i nazwisko opiekuna
1. Wiktor Partyka Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finał Wojewódzki
w Turnieju Szachowym o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego
II miejsce Ewa Kupiec
2. Patryk Kopek Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
Finał Wojewódzki
w Turnieju Szachowym o Puchar Marszałka Województwa Świętokrzyskiego
I miejsce Ewa Kupiec
3. Wiktor Partyka Turniej Szachowy
o Puchar Burmistrza Miasta i Gminy Morawica w ramach VIII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH
II miejsce Ewa Kupiec
4. Wiktor Partyka
Andrzejkowy Turniej Szachowy
w ramach VIII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH
I miejsce Ewa Kupiec
5. Wiktor Partyka Międzywojewódzkie Mistrzostwa Juniorów w szachach klasycznych IX miejsce Ewa Kupiec
6. Wiktor Partyka VIII GRAND PRIX GÓR ŚWIĘTOKRZYSKICH I miejsce Ewa Kupiec
7. Wiktor Partyka Drużynowe Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego
w Szachach
kategoria młodzików
II miejsce Ewa Kupiec
8. Wiktor Partyka
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego juniorów
w Szachach
II miejsce Ewa Kupiec
9. Antoni Kulpiński
Mistrzostwa Województwa Świętokrzyskiego juniorów
w Szachach
II miejsce Ewa Kupiec
Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!