Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 89 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia 2015/2016

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2015/2016

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Kamil Kumor

XXI edycja Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

finalista

Krystyna Bazak

2.

Oskar Piwowarczyk

III Wojewódzki Konkurs  Języka Angielskiego

finalista

Anna Kurzeja

3.

Julia Szymanek

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Wioletta Kumor

4.

Amelia Wojnowska

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Wioletta Kumor

5.

Joanna Śledzik

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Dariusz  Kumor

6.

Kamil Kumor

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

I miejsce

Wioletta Kumor

7.

Anna Sojka

Ogólnopolski Konkurs

z j. polskiego „Olimpus”

laureat

X miejsce

Ewa Gunia

8.

Oskar Piwowarczyk

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VII miejsce

Anna Kurzeja

9.

Hubert Tomczyk

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VII miejsce

Anna Kurzeja

10.

Amelia Wojnowska

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VIII miejsce

Anna Kurzeja

11.

Tomasz Koziara

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VIII miejsce

Anna Jastrzębska

12.

Julia Szymanek

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Anna Jastrzębska

13.

Kamil Kumor

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Anna Jastrzębska

14.

Aleksandra Hrywniak

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

III miejsce

Zofia Piekarska

15.

Mikołaj Kopek

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VIII miejsce

Zofia Piekarska

16.

Natalia Tometczak

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VIII miejsce

Zofia Piekarska

17.

Amelia Wach

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

XI miejsce

Zofia Piekarska

18.

Wiktor Partyka

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

XIII miejsce

Zofia Piekarska

19.

 

III miejsce w rejonie na niwie gospodarczej za rok 2015 i krzewienie idei spółdzielczej

laureat

V miejsce

Wioletta Kumor

20.

Wiktoria Bąk

XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

II miejsce

Maria Dziewierz

 

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

 w roku szkolnym 2015/2016

Lp.

Nazwa drużyny

i jej skład

Nazwa zawodów Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko

opiekuna

1.

Maciej Służalski Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Finał Wojewódzki w  Zawodach Pływackich chłopców

VIII miejsce

Robert Papaj

2.

Patrycja Kornaś Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Finał Wojewódzki w   Zawodach Pływackich dziewcząt

IX miejsce

Małgorzata Kaleta

3. Ernest Brudkowski Igor Pakosiński Wojewódzkie zawody „Lekkoatletyka dla każdego”

III miejsce

Małgorzata Kaleta

Oskar Wojciechowski

Krystian Brudkowski

Wojewódzkie zawody „Lekkoatletyka dla każdego”

IV miejsce

Katarzyna Krzemińska Wojewódzkie zawody „Lekkoatletyka dla każdego” VI miejsce
4. Partyka Wiktor Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Finał Wojewódzki w  Turnieju Szachowym IV miejsce Ewa Kupiec
5.

Piotr Bąk

Mikołaj Wójcik

Marcel Syczuk

Miłosz Wiek

Maciej Płocha

Marcin Jankowski
Marcel Błaszczyk

XVI Turniej Piłki Nożnej Mistrzostwa dla chłopców  i dziewcząt o Puchar Tymbarku "Z podwórka na stadiony". III miejsce Lucyna Kozłowska
6. Krystian Brudkowski Zawody Regionalne Nestle Cup „Lekkoatletyka dla każdego

I miejsce

Małgorzata Kaleta
Oliwia Lachowska Piotr Pająk Zawody Regionalne Nestle Cup „Lekkoatletyka dla każdego

II miejsce

Katarzyna Krzemińska

Patryk Śledź

Zawody Regionalne Nestle Cup „Lekkoatletyka dla każdego III miejsce
7.

Jakub Kałucki

Igor Pakosiński

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Półfinale Wojewódzkim w piłce ręcznej chłopców III miejsce Robert Papaj
8. Wiktor Partyka II Turniej Szachowy im. Józefa Mazgaja II miejsce Ewa Kupiec
9.

Filip Woźniak

Dominik Papaj

Finał Wojewódzki „Szczypiorniak na Orlikach 2016 „ III miejsce Robert Papaj

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Kamil Kumor

XXI edycja Konkursu Biblijnego Diecezji Kieleckiej

finalista

Krystyna Bazak

2.

Oskar Piwowarczyk

III Wojewódzki Konkurs  Języka Angielskiego

finalista

Anna Kurzeja

3.

Julia Szymanek

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Wioletta Kumor

4.

Amelia Wojnowska

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Wioletta Kumor

5.

Joanna Śledzik

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Dariusz  Kumor

6.

Kamil Kumor

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

I miejsce

Wioletta Kumor

7.

Anna Sojka

Ogólnopolski Konkurs

z j. polskiego

„Olimpus”

laureat

X miejsce

Ewa Gunia

8.

Oskar Piwowarczyk

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VII miejsce

Anna Kurzeja

9.

Hubert Tomczyk

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VII miejsce

Anna Kurzeja

10.

Amelia Wojnowska

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VIII miejsce

Anna Kurzeja

11.

Tomasz Koziara

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VIII miejsce

Anna Jastrzębska

12.

Julia Szymanek

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Anna Jastrzębska

13.

Kamil Kumor

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Anna Jastrzębska

14.

Aleksandra Hrywniak

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

III miejsce

Zofia Piekarska

15.

Mikołaj Kopek

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VIII miejsce

Zofia Piekarska

16.

Natalia Tometczak

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

VIII miejsce

Zofia Piekarska

17.

Amelia Wach

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

XI miejsce

Zofia Piekarska

18.

Wiktor Partyka

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

XIII miejsce

Zofia Piekarska

19.

 

III miejsce w rejonie na niwie gospodarczej za rok 2015 i krzewienie idei spółdzielczej

laureat

V miejsce

Wioletta Kumor

20.

Wiktoria Bąk

XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego dla Dzieci i Młodzieży 2015/2016 pod hasłem „W trosce o nasze bezpieczeństwo”

II miejsce

Maria Dziewierz

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!