Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 120 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów 2014/2015

Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju
w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2014/2015

Lp.

Imię i nazwisko ucznia

Nazwa konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Igor Wójcik

Ogólnopolska Olimpiada
z matematyki  „Olimpus”

Laureat
VI miejsce

Danuta Nowak

2.

Kamil Kumor

Ogólnopolska Olimpiada
z matematyki  „Olimpus”

Laureat
VI miejsce

Danuta Nowak

3.

Monika Krzemińska

Ogólnopolska Olimpiada
z matematyki  „Olimpus”

Laureat
X miejsce

Renata Kaczocha

4.

 Aleksandra  Czupryna

XII Wojewódzki Konkurs Matematyczno-Przyrod.

Laureat

Wioletta Kumor
Renata Kaczocha

5.

Julia Pasternak

Ogólnopolska Olimpiada
z przyrody „Olimpus”

Laureat
III miejsce

Wioletta Kumor

6.

Jakub Włodarczyk

Ogólnopolska Olimpiada
z przyrody „Olimpus”

Laureat
V miejsce

Wioletta Kumor

7.

Joanna Śledzik

Ogólnopolska Olimpiada
z przyrody „Olimpus”

Laureat
VII miejsce

 Dariusz  Kumor

8.

Kacper Zioło

V Grand Prix Gór Świętokrzyskich

VIII miejsce

Ewa Kupiec

9.

Igor Wójcik

V Grand Prix Gór Świętokrzyskich

VI miejsce

Ewa Kupiec

10.

 Dominika Kosela

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki

wyróżnienie

Maria Dziewierz

11.

 Jakub Szymański

Wojewódzki Konkurs Plastyczno-Literacki

wyróżnienie

Maria Dziewierz

12.

 Alicja Handzlik

Ogólnopolski Konkurs
z j. polskiego „Olimpus”

Laureat
VII miejsce

Jadwiga Kubicka

13.

Oskar Piwowarczyk

Ogólnopolska Olimpiada
z j. angielskiego „Olimpus”

Laureat
VI miejsce

Anna Kurzeja

14.

Monika Krzemińska

Ogólnopolska Olimpiada
z  j. angielskiego „Olimpus”

Laureat
V miejsce

Anna Kurzeja

15.

Kamil Kumor

XX edycja Konkursu Diecezji Kieleckiej

finalista

Krystyna Bazak

16.

Wojciech Kurzeja

Ogólnopolska Olimpiada
z  j. angielskiego „Olimpus”

Laureat

Anna Jastrzębska

17.

Klaudia Nowak

Ogólnopolski Konkurs „Ekologia w moim domu”

I miejsce

Wioletta Kumor

18.

Jan Bąk

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI

Laureat
V miejsce

Danuta Nowak

19.

Kamil Kumor

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI

Laureat
IV miejsce

Wioletta Kumor

Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju
w roku szkolnym 2014/2015

Lp.

Nazwa drużyny i jej skład

Nazwa zawodów

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko opiekuna

1.

Maciej Służalski
Łukasz Słota
Pawel Gradzik
Oskar Piwowarczyk
Hubert Tomczyk
Tomasz Koziara
Bartosz Bucki
Oskar Wojciechowski

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej
w Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych chłopców

VI miejsce

Robert Papaj

2.

Maria Rusak
Patrycja Kornaś
Sara Guerfi
Alicja Handzlik
Agnieszka Domagała
Kosela Dominika
Gabriela Marzec
Klaudia Nowak
Laura Wil

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Zawodach Pływackich Szkół Podstawowych dziewcząt

VIII miejsce

Małgorzata Kaleta

3.

Bączek Milosz
Kopała Michał
Gradzik Paweł
Mrożek Erwin

Finał Wojewódzkiego Turnieju „ Szczypiorniak na Orliku”

IV miejsce

Robert Papaj

4.

Mrożek Erwin

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych

V miejsce

Małgorzata Kaleta

5.

Kosela Dawid

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych

IV miejsce

Małgorzata Kaleta

 

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!