Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 74 gości oraz 0 użytkowników.

Osiągnięcia uczniów w konkursach przedmiotowych

i przeglądach na szczeblu ogólnopolskim,

wojewódzkim i powiatowym

Nazwa konkursu

Imię i nazwisko ucznia

Osiągnięcie

Opiekun

Ogólnopolska Olimpiada z matematyki „Olimpus”

Wojciech Kurzeja

laureat II miejsce

Renata Kaczocha

Ogólnopolska Olimpiada z matematyki „Olimpus”

Szymon Justkowski

laureat V miejsce

Renata Kaczocha

Ogólnopolska Olimpiada z matematyki „Olimpus”

Aleksandra Czupryna

laureat III miejsce

Renata Kaczocha

Ogólnopolska Olimpiada z matematyki „Olimpus”

Eryk Hajduk

laureat VII miejsce

Małgorzata Chrzanowska

Ogólnopolska Olimpiada z matematyki „Olimpus”

Liwia Woźniak

laureat IX miejsce

Renata Kaczocha

Ogólnopolska Olimpiada z przyrody „Olimpus”

Daniel Paździor

laureat VI miejsce

Wioletta Kumor

Ogólnopolska Olimpiada z przyrody „Olimpus”

Aleksandra Czupryna

laureat VI miejsce

Wioletta Kumor

Ogólnopolska Olimpiada z przyrody „Olimpus”

Eryk Hajduk

laureat X miejsce

Wioletta Kumor

Ogólnopolski Konkurs „Kangur Matematyczny”

Julia Pasternak

laureat

Renata Kaczocha

Ogólnopolski Konkurs z j. polskiego „Olimpus”

Aleksandra Czupryna

laureat IX miejsce

Jadwiga Kubicka

Ogólnopolski Konkurs z j. polskiego „Olimpus”

Szymon Justkowski

laureat V miejsce

Jadwiga Kubicka

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny “Ekoplaneta”

Jakub Jasiukiewicz

wynik bardzo dobry

Wioletta Kumor

Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny “Ekoplaneta”

Szymon Justkowski

wynik bardzo dobry

Wioletta Kumor

Ogólnopolski Konkurs „Kangur matematyczny”

Oskar Piwowarczyk

Olga Pasternak

Michał Owczarczyk

wyróżnienie

R. Sztuk

Powiatowy Turniej Wiedzy Pożarniczej

Michał Bydłosz

IV miejsce

Lucyna Kozłowska

Powiatowy Konkurs Piosenki Europejskiej

NataliaCiesielska

III miejsce

Anna Kurzeja

Powiatowy Konkurs „Moje Ponidzie”

Aleksandra Czupryna

Julia Pasternak

VI miejsce

Wioletta Kumor

Katarzyna Rusak-Szumilas

Wojewódzki Turniej „Bezpieczeństwo na piątkę”

Julia Wojciechowska

Daniel Paździor

Dominik Kosałka

V miejsce

R. Papaj

D. Nowak

Ogólnopolski Konkurs

„Olimpus” z j. angielskiego

Eryk Hajduk

XI miejsce

Anna Jastrzębska

XVIII Diecezjalny Konkurs Biblijny

Jacek Dutkiewicz

I miejsce

M. Raźny

K. Bazak

Rejonowy Konkurs Spółdzielni

zespołowo

IV miejsce

Wioletta Kumor

Powiatowy Konkurs Literacki „Skrzydłem wiatru pisane”

Magdalena Kaszewska

II miejsce

Ewa Gunia

Powiatowy Konkurs plastyczny „Wypadki w szkole i na wsi”

Patrycja Stępień

wyróżnienie

Maria Dziewierz

Powiatowy konkurs plastyczny „Zielona energia”

Aleksandra Czupryna

I miejsce

Maria Dziewierz

Powiatowy konkurs plastyczny “Bezpiecznie na wsi - powiedz stop wypadkom”

Patrycja Stępień

wyróżnienie

Maria Dziewierz

Powiatowy konkurs plastyczny "Myślę, segreguję, odzyskuję"

Katarzyna Lech

wyróżnienie

Maria Dziewierz

Powiatowy konkurs plastyczny "Myślę, segreguję, odzyskuję"

Wiktoria Matyszkiewicz

wyróżnienie

Maria Dziewierz

Osiągnięcia uczniów i szkół na szczeblu ogólnopolskim, wojewódzkim i powiatowym w sporcie

Imię i nazwisko ucznia/nazwa drużyny

Nazwa zawodów

Osiągnięcie

Opiekun

Joanna Gozdek

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i w Zawodach Lekkoatletycznych

IV miejsce

Małgorzata Kaleta

Joanna Gozdek

Wojewódzki finał zawodów LA

II miejsce

Małgorzata Kaleta

Patryk Tokarz

Wojewódzki finał zawodów LA

II miejsce

Małgorzata Kaleta

Daniel Paździor

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej Półfinał Wojewódzki w piłce ręcznej chłopców

IV miejsce

Robert Papaj

Drużynowo

Powiatowe zawody w czwórboju LA na szczeblu powiatu

I miejsce chłopcy

III miejsce dziewczęta

Małgorzata Kaleta

Drużynowo

Powiatowe zawody sportowe w mini piłce nożnej chłopców

III miejsce

Lucyna Kozłowska

Drużynowo

Powiatowe zawody w trójboju LA

I miejsce dziewczęta

II miejsce chłopcy

Małgorzata Kaleta

Lucyna Kozłowska

 

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!