Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 93 gości oraz 0 użytkowników.

 Osiągnięcia uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

 w konkursach przedmiotowych w roku szkolnym 2013/2014

Lp.

Imię i nazwisko

ucznia

Nazwa

konkursu

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim

bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko

opiekuna

1.

Wojciech Kurzeja

Ogólnopolska Olimpiada

z matematyki  „Olimpus”

laureat

IV miejsce

Renata Kaczocha

2.

Szymon Justkowski

Ogólnopolska Olimpiada

z matematyki  „Olimpus”

laureat

IV miejsce

Renata Kaczocha

3.

Liwia Woźniak

Ogólnopolska Olimpiada

z matematyki  „Olimpus”

laureat

VII miejsce

Renata Kaczocha

4.

Jakub Włodarczyk

Ogólnopolska Olimpiada

z matematyki  „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Renata Kaczocha

5.

Monika Krzemińska

Ogólnopolska Olimpiada

z matematyki „Olimpus”

laureat

X miejsce

Renata Kaczocha

6.

 Aleksandra Czupryna

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

I miejsce

Wioletta Kumor

7.

Jakub Włodarczyk

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

II miejsce

Wioletta Kumor

8.

 Wojciech Kurzeja

Ogólnopolska Olimpiada z przyrody „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Wioletta Kumor

9.

Jakub Jaworski

Ogólnopolska Olimpiada z przyrody „Olimpus”

laureat

VI miejsce

Wioletta Kumor

10.

Maksymilian Zoch

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

X miejsce

Wioletta Kumor

11.

Michał Mizdra

Ogólnopolska Olimpiada

z przyrody „Olimpus”

laureat

V miejsce

Wioletta Kumor

12.

 Daniel Paździor

Ogólnopolska Olimpiada z przyrody „Olimpus”

laureat

VII miejsce

Wioletta Kumor

13.

 Oskar Piwowarczyk

Ogólnopolski Konkurs

z j. ang. „Olimpus”

laureat

V miejsce

Anna Kurzeja

14.

 Aleksandra Czupryna

Ogólnopolska Olimpiada

j. angielskiego „Olimpus”

laureat

IX miejsce

Anna Jastrzębska

15.

 Wojciech Kurzeja

Ogólnopolska Olimpiada

z j. ang.„Olimpus”

laureat

II miejsce

Anna Jastrzębska

16.

Monika Krzemińska

Ogólnopolska Olimpiada z  j. ang. „Olimpus”

laureat

IV miejsce

Anna Kurzeja

17.

Maksymilian Zoch

Ogólnopolska Olimpiada z  j. ang. „Olimpus”

laureat

VII miejsce

Anna Kurzeja

18.

 Daniel Paździor

Ogólnopolski Konkurs Ekolog. „Geo-planeta”

wyróżnienie

Wioletta Kumor

19.

Maksymilian Zoch

Ogólnopolski Konkurs Ekolog. „Geo-planeta”

wyróżnienie

Wioletta Kumor

20.

Wojciech Kurzeja

Ogólnopolski Konkurs Ekolog. „Geo-planeta”

wyróżnienie

Wioletta Kumor

21.

 Daniel Paździor

Ogólnopolski Konkurs Ekolog. „Geo-planeta”

wyróżnienie

Wioletta Kumor

22.

Jakub Stasiak

Ogólnopolski Konkurs Ekolog. „Geo-planeta”

wyróżnienie

Wioletta Kumor

23.

Szymon Justkowski

Ogólnopolski Konkurs Ekolog. „Geo-planeta”

wyróżnienie

Wioletta Kumor

24.

Alicja Handzlik

XIV Festiwal Piosenki Religijnej

III miejsce

Krystyna Bazak

25.

Kinga Osak

XIV Festiwal Piosenki Religijnej

III miejsce

Krystyna Bazak

 Osiągnięcia sportowe uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 w Busku-Zdroju

  w roku szkolnym 2013/2014

Lp.

Nazwa drużyny

i jej skład

Nazwa zawodów

Zajęte miejsce na szczeblu wojewódzkim

bądź ogólnopolskim

Imię i nazwisko

opiekuna

1.

Filip Powroźnik

Miłosz Bączek

Erwin Mrożek

Dawid Kosela

Wojciech Kurzeja

Bartosz Adamczyk

Karol Stępień

Krystian Jabłoński

Jakub Witczak

IV Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska

Finał wojewódzki

V miejsce

Lucyna Kozłowska

2.

Filip Powroźnik

Miłosz Bączek

Erwin Mrożek

Dawid Kosela

Wojciech Kurzeja

Bartosz Adamczyk

Karol Stępień

Bartosz Piwowarczyk

Jakub Witczak

Rozgrywki w piłce nożnej o „Puchar Tymbarku”

Finał wojewódzki

III miejsce

grupa C

Lucyna Kozłowska

3.

Daniel Paździor

Piotr Miksiewicz

Paweł Miksiewicz

Jakub Wiciel

Michał Schabowski

Dominik Kosałka

Michał Mizdra

Bartosz Brudek

Michał Pietrzyk

Turniej wojewódzki chłopców „Szczypiorniak na Orlikach”

II miejsce

Robert Papaj

4.

Filip Wilk

Krzysztof Owczarczyk

Dominik Papaj

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Finał Wojewódzki

IX miejsce

Robert Papaj

5.

Daniel Paździor

Piotr Miksiewicz

Paweł Miksiewicz

Jakub Wiciel

Michał Schabowski

Dominik Kosałka

Michał Mizdra

Bartosz Brudek

Michał Pietrzyk

Jakub Marzec

Bartosz Adamczyk

Kacper Kaczmarczyk

Świętokrzyskie Igrzyska Młodzieży Szkolnej

Finał Wojewódzki

 

I miejsce

Robert Papaj

 

 

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!