Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 375 gości oraz 0 użytkowników.

Mojej Mamie i Tacie

26 maja w Dniu Mamy nasza klasa przygotowała dla swych kochanych rodziców przedstawienie pt.: „Jaś i Małgosia”. Mali aktorzy wspaniale odegrali swoje role, w których przestrzegali innych o tym, że zawsze należy pamiętać o radach rodziców i ich przestrzegać.

Po przedstawieniu przygotowali koncert życzeń, na który złożyły się wiersze i piosenki. Mamy ze wzruszeniem słuchały życzeń płynących prosto z serca. Dzieci wręczyły swoim rodzicom laurki, a mocny i szczery całus był wyrazem miłości i szacunku.

Po występie zjedliśmy pyszny tort. Słowo „dziękujemy” na torcie było dowodem tego, że mamy nie tylko kochają swoje pociechy, ale także są dumne z faktu, co dzieci potrafią dla nich przygotować.

mama_i_tata2017_1.jpg - 105.18 KB

mama_i_tata2017_2.jpg - 104.40 KB

mama_i_tata2017_3.jpg - 82.97 KB

Halina Mazur
maj 2017

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!