Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 373 gości oraz 0 użytkowników.

Witamy Wiosnę

W dniu 27 marca uczniowie klasy II "c" przygotowali przedstawienie dla uczniów klas 0-III pt: "Witaj Wiosno".

Na scenie jako pierwszy pojawił się jeż, który budził ze snu pierwsze wiosenne kwiaty: przebiśniegi, krokusy i sasanki. Spod zimowej pierzynki nie chciały jeszcze wyjść tulipany i żonkile, gdyż bały się zimna i groźnej Pani Zimy.

Zima nie chciała odjechać, próbowała udawać Wiosnę, ale to jej się nie udało. Mieszkańcy lasu- zwierzęta użyły podstępu i przygotowały dla niej kolorową kukłę, z którą się zaprzyjaźniła i popłynęła z nią daleko, ustępując miejsca swej siostrze Wiośnie.

Obudzone zwierzęta radośnie powitały Wiosnę, na którą tak długo czekały. Przywitały ją pięknymi wierszami i piosenkami.

Gdy na scenie pojawiły się bociany, wszyscy upewnili się, że Zima już nie wróci.

Aktorzy z II "c" bardzo starannie odgrywali swoje role i z zaangażowaniem prezentowali swoje umiejętności. Całości tego przedstawienie dopełniły ciekawe kostiumy przygotowane przez rodziców. Występ nagrodzono gromkimi brawami.

Cieszymy się, że przedstawienie oglądała też pani Dyrektor, która podziękowała wszystkim uczestnikom za występ oraz zapewniła, że po tym co zobaczyła jest pewna, że Zima już nie wróci a Wiosna wreszcie nastała niosąc ze sobą radość i słońce.

wiosna_przedst2017_1.jpg - 86.99 KB

wiosna_przedst2017_2.jpg - 97.81 KB

wiosna_przedst2017_3.jpg - 104.10 KB

wiosna_przedst2017_4.jpg - 113.53 KB

wiosna_przedst2017_5.jpg - 108.09 KB

Halina Mazur
marzec 2017

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!