Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Babci i Dziadka w II c

Gorące życzenia popłynęły w mroźny styczniowy dzień dla kochanych Babć i Dziadziusiów z okazji ich święta.

Wdzięczne za miłość i troskę wnuczęta zaprezentowały wiersze i zaśpiewały piosenki, które dziadkowie dobrze znają z młodzieńczych lat. Występ przebiegał żywiołowo. Taniec w strojach ludowych i piosenki wywołały emocje i gromkie brawa dla małych aktorów. Ten dzień był również okazją do zaprezentowania przedstawienia pt. „O babci, wilku i dzieciach w kolorowych czapeczkach”. To właśnie nikt inny tylko babcia potrafi rozwiązać wszystkie problemy i to artyści udowodnili w swym występie, które wywołało burzę oklasków. Dzieci złożyły życzenia i wręczyły swej najwierniejszej publiczności własnoręcznie wykonane laurki i serduszka. Do życzeń dołączyła się Pani Dyrektor Małgorzata Chrzanowska dziękując Babciom i Dziadkom za trud i pomoc w wychowaniu wnucząt, jednocześnie wyraziła zadowolenie z licznego przybycia Gości. Po występie wszyscy udali się na poczęstunek przygotowany przez mamy. Były to pyszne ciasta domowego wypieku i napoje, no i... wspaniały tort! Spotkanie przebiegło w miłej, rodzinnej atmosferze. Dużą radość sprawił szczery uśmiech na twarzach tych, na których zawsze można liczyć – kochanych Babć i Dziadków.

Halina Mazur
styczeń 2017

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!