Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 220 gości oraz 0 użytkowników.

Mikołajki w II c

W tym dniu wybraliśmy się całą klasą do kina w BSCK na animowany film przygodowy pt.: „Trolle”.

Tytułowe trolle to przepełnione radością życia rozśpiewane stworki, które obdarzono bajecznie kolorowymi włosami układającym się w najniezwyklejsze fryzury. Magiczna kraina trolli zmieni się na zawsze, gdy jedna z jej mieszkanek Poppy wyruszy z misją ratunkową, która zaprowadzi ją w szeroki, nieznany dotąd świat. Zrozumie, że największym szczęściem jest miłość i dobroć.

A może i Ty zechcesz podzielić się Twoim szczęściem, dobrocią i tym, co masz z innymi, bardziej potrzebującymi. Możesz zostać św. Mikołajem dołączając do zbiórek charytatywnych, np. w naszej szkole, aby wszyscy mogli głośno i radośnie zaśpiewać: 

„Mikołaju dobry, święty
Przynieś wszystkim dzieciom
 wymarzone prezenty!”

Halina Mazur
grudzień 2016

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!