Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 370 gości oraz 0 użytkowników.

Dzień Rodziny w II b

31 maja 2017 r. klasa II b obchodziła uroczyście Dzień Rodziny. Uczniom klas młodszych zaprezentowaliśmy przedstawienie pt.: „Dwie Dorotki”. O godzinie 17-tej na sali gimnastycznej odbyło się spotkanie z rodzicami, którzy z wielkim zainteresowaniem obejrzeli to przedstawienie.

Śpiewaliśmy piosenki „Daj mi rękę Tato” i „Jesteś Mamą”. Były czerwone róże dla Mam i duży, pyszny tort w kształcie serca. Dostaliśmy też drobne upominki od rodziców z okazji Dnia Dziecka. Wszystkim, którzy pomogli w przygotowaniu uroczystości serdecznie dziękujemy.

Tato, tato,
jak to dobrze, że
jesteś zawsze blisko,
i że kochasz mnie.
Tato, tato,
nigdy nie smuć się
i pamiętaj przecież,
ja też kocham Cię.

Więc życzę Ci Mamo spokoju i słońca.
Dni wolnych od trudu. Wakacji bez końca.
I marzeń spełnionych, przyjaciół bez liku.
I pięknych, dla Ciebie pisanych wierszyków.
Chcę, żebyś codziennie budziła się rano
z wesołym uśmiechem. Bo kocham Cię Mamo!
I nie wiem cóż mogę powiedzieć Ci więcej.
Dziękuję Ci Mamo. Całuję Twe ręce.

dzien_rodziny2017_1.jpg - 81.25 KB

dzien_rodziny2017_2.jpg - 88.28 KB

dzien_rodziny2017_3.jpg - 97.38 KB

Ewa Kupiec
czerwiec 2017

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!