Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 50 gości oraz 0 użytkowników.

Interesująca lekcja o H. Ch. Andersenie

Jak wiecie 2 kwietnia obchodzimy Międzynarodowy Dzień Książki dla Dzieci, w dzień urodzin duńskiego baśniopisarza Hansa Christiana Andersena.

Załamanie pogody sprawiło, że nie mogliśmy wybrać się do Biblioteki Pedagogicznej. Jednak lekcja o Andersenie odbyła się w naszej sali. Pani Ewa Tarapata, pracująca w Bibliotece Pedagogicznej, przygotowała dla nas wiele niespodzianek. Mogliśmy utrwalić naszą wiedzę o wybranych wydarzeniach z życia baśniopisarza. Były zabawy w teatr, czytanie ze zrozumieniem, dobieranie postaci do baśni, układanki, krzyżówki, malowanie postaci, rzucanie do celu śnieżkami, rozpoznawanie przedmiotów występujących w baśniach. Na zakończenie zajęć Pani Ewa w związku z nadchodzącymi świętami poczęstowała nas czekoladowymi jajeczkami. Serdecznie dziękujemy za piękną lekcję.

andersen2017_1.jpg - 92.23 KB

andersen2017_2.jpg - 90.71 KB

andersen2017_3.jpg - 77.31 KB

andersen2017_4.jpg - 86.27 KB

andersen2017_5.jpg - 87.68 KB

Ewa Kupiec
kwiecień 2017

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!