Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 56 gości oraz 0 użytkowników.

Przedszkolaki w GALERII SZTUKI

10 maja wybraliśmy się do GALERII SZTUKI „ZIELONA”. Na początku pani Tamara Maj w sposób bardzo ciekawy, interesujący i zrozumiały przybliżyła nam podstawowe zagadnienia związane ze sztuką, podała szereg informacji na temat wystawy i jej twórców. Następnie oglądaliśmy zaprezentowane w poszczególnych salach prace, były to obrazy sztuki współczesnej i rzeźby. Mogliśmy przyglądać się eksponatom z bliska a nawet ich dotykać. Wystawę obejrzeliśmy z ogromnym zainteresowaniem.

Spotkanie ze sztuką wywarło na dzieciach duże wrażenie. W czasie tej wizyty pan Tamara zachęcała dzieci do tego, aby stały się aktywnymi uczestnikami świata sztuki.

Drodzy Rodzice! Was także zachęcamy do tego, aby wraz z dziećmi wybrać się do naszej miejscowej Galerii Sztuki „Zielona”. Dzieci jako istoty obdarzone bogatą wyobraźnią są wyjątkowo chłonnymi odbiorcami sztuki. Kontakt z nią pobudza ich intelekt, wyzwala emocje, skłania do zadawania pytań. Dobrze zatem zadbać o to, by miały dostęp do różnorodnych form twórczości.

galeria2018_1.jpg - 87.23 KB

galeria2018_2.jpg - 85.69 KB

Czesława Parada, Renata Mielowska

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!