Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 57 gości oraz 0 użytkowników.

Przegląd Artystyczny Szkół 2018

W tegoroczne przygotowania do Przeglądu Artystycznego Szkół włączyli się licznie uczniowie i nauczyciele naszej szkoły. Ala Handzlik i Piotr Nowak z klasy VII, pod opieką pana Marka Kwaśniewskiego zaśpiewali piosenkę Wojtka Belona. Pani Halina Mazur nauczyła uczniów ze swojej klasy tańca ludowego „Maryneczka”. Pani Dorota Mrożek przygotowała Mateusza Gąsiora z klasy VI, który zaprezentował się w pięknej polskiej piosence „Biały latawiec”. Dziewczynki z klasy II A i V B na kółku tanecznym opracowały choreografię do pięciu utworów dyskotekowych. Przygotowała je pani Marzena Gzyl. Wystąpiła też Weronika Kuc z klasy III C w pięknym, solowym tańcu.

przegl_art2018_1.jpg - 82.76 KB

przegl_art2018_2.jpg - 85.20 KB

przegl_art2018_3.jpg - 59.65 KB

przegl_art2018_4.jpg - 54.91 KB

Marzena Gzyl

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!