Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 51 gości oraz 0 użytkowników.

KONSTYTUCJA 3 MAJA 2018

Pod koniec kwietnia, zanim ruszyliśmy na majówkę, postanowiliśmy uczcić rocznicę uchwalenia Konstytucji 3 Maja. Uczniowie klas VII a i VII c przygotowali jedne z najpiękniejszych wierszy związanych z majowym świętem i wzruszająco je wyrecytowali. A podczas apelu dla młodszych klas, do siódmoklasistów spontanicznie dołączyła urocza Malwinka z 3 klasy, która zadeklamowała wierszyk, z którym wystąpiła na konkursie recytatorskim. Powagi szkolnej uroczystości dodał hymn narodowy odśpiewany na początku apelu, wesołości zaś – pozostałe pieśni o „majowej jutrzence”. Nad oprawą muzyczną jak zawsze czuwał pan Marek Kwaśniewski wraz ze szkolnym chórem. O dekoracje i nagłośnienie zadbał niezawodny pan Krzysiu. Pani Dyrektor serdecznie podziękowała za krótkie przypomnienie o tym ważnym święcie i zaprosiła uczniów do licznego wzięcia udziału w miejskich uroczystościach 3 maja.

konstyt2018_1.jpg - 82.01 KB

Apel Pani Dyrektor przyniósł oczekiwane efekty, ponieważ w upalny poranek i równie gorące południe czwartkowe trudno było zliczyć uczniów naszej szkoły podczas marszu. Zgodnie z naszym szkolnym zwyczajem, najwięcej było piątoklasistów, ale co chwilę dało się zauważyć znajome buzie z innych klas. Kwiaty, w imieniu Samorządu Szkolnego, składali szóstoklasiści.

konstyt2018_2.jpg - 107.26 KB

Katarzyna Rusak-Szumilas

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!