Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 53 gości oraz 0 użytkowników.

Konkurs recytatorski „Strofy dla Ojczyzny”

26 kwietnia 2018 r. w PSP nr 1 w Busku-Zdroju odbył się XV konkurs recytatorski organizowany przez Powiatowy Ośrodek Doradztwa i Doskonalenia Nauczycieli w Busku-Zdroju. Konkurs ten adresowany był do uczniów klas 0-III i odbył się na etapie gminnym. Tematyką tegorocznego konkursu były „Strofy dla Ojczyzny”. Uczestnicy recytowali piękne wiersze o treści patriotycznej.

Nasi uczniowie zajęli wspaniałe miejsca, oto wyniki:

I miejsce – Maksymilian Karcz II b

II miejsce – Malwina Arabska III c

Wyróżnienie – Michalina Nieć II a

Gratulujemy serdecznie i trzymamy mocno kciuki za Maksa i Malwinę, którzy będą reprezentować naszą szkołę 18 maja 2018 r.

konk_recyt2018.jpg - 76.97 KB

Halina Mazur
Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!