Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 71 gości oraz 0 użytkowników.

Laureaci Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Kolorowa skarpetka – symbol niepasującego chromosomu, tolerancji i zrozumienia”

Ogólnopolski zasięg konkursu zorganizowanego przez Stowarzyszenie „Zespolaki” w Bydgoszczy miał na celu umożliwienie artystycznego dialogu pomiędzy osobami z niepełnosprawnością a pozostałymi członkami społeczeństwa. Plastyczna forma integracji pozwoliła poznać i zrozumieć specyfikę funkcjonowania osób z Zespołem Downa.

W ramach integracji z uczennicą naszej szkoły – Tosią Masin, koleżanki i koledzy wykonali piękne i estetyczne prace plastyczne, które zostały wysłane na adres organizatora.

Poniesiony trud został doceniony, ponieważ spośród 318 prac nadesłanych z całej Polski, nasze uczennice: Maja Kania /kl.IIa/ i Maja Lachowska /kl.IVe/ znalazły się w gronie laureatów zajmując III miejsce w kategorii prac grupowych, zaś Alicja Szumilas /kl.Ic/, Nikola Koszela /kl.Ic/, Julia Smolińska /kl.Ic/ oraz Kacper Grochowina /kl.Vb/ zdobyli zasłużone wyróżnienie skrupulatnie pracując na swój sukces. W kategorii: dzieci szkolne, zaszczytne wyróżnienie otrzymała również uczennica kl. IIa Nikola Matiuc.

Wszyscy uczestnicy konkursu zostali obdarowani nagrodami i pamiątkowymi dyplomami. Podziękowanie w formie dyplomu otrzymała również Szkoła oraz nauczyciele przygotowujący uczniów do udziału w konkursie.

Dziękujemy naszym uczniom za zaangażowanie i dojrzałe podejście do problemu osób z  niepełnosprawnością.

konk_kolor_skarp2018_1.jpg - 77.03 KB

konk_kolor_skarp2018_3.jpg - 88.20 KB

konk_kolor_skarp2018_2.jpg - 96.02 KB

M. Lechowska-Brych

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!