Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Jubileuszowa edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego

22 marca w Publicznej Szkole Podstawowej w Siesławicach odbyła się X edycja Międzyszkolnego Konkursu Informatycznego na Najciekawszą i Najładniejszą Prezentację Multimedialną wykonaną w programie PowerPoint. Tym razem naszą szkołę reprezentował Kamil Kumor z klasy VII a.

W konkursie brało udział sześcioro uczniów ze szkół podstawowych z Buska, Dobrowody, Siesławic, Szańca i Zbludowic. W komisji konkursowej zasiedli w tym roku: Pan Piotr Łojek – wizytator Kuratorium Oświaty w Kielcach, Pani Agnieszka Zawadzka-Musiał – nauczyciel szkoły w Siesławicach oraz Pan Marek Ciszewski – redaktor naczelny buskiego portalu internetowego i główny sponsor konkursu.

Kamil przygotował prezentację na temat Historii polskich symboli narodowych i zajął III miejsce. Gratulujemy!

konk_informat2018_1.jpg - 71.29 KB

konk_informat2018_2.jpg - 75.11 KB

Marzena Kałuża-Zwierz

 

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!