Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 299 gości oraz 0 użytkowników.

Zawody piłki ręcznej

12 marca 2018 r. w hali Powiatowego Ośrodka Sportowego w Busku-Zdroju odbyły się miejsko-gminne zawody w piłce ręcznej. Do rozgrywek zgłosiły się reprezentacje wszystkich buskich szkół podstawowych – PSP nr1, PSP nr 2 i PSP nr3. Chłopcy z naszej szkoły nie dali szans rywalom i pokonali wysoko swoich rówieśników, zajmując I miejsce. Wygrana turnieju promuje nas do półfinału wojewódzkiego.

Wyniki :
PSP nr 2 - PSP nr 1   23:5
PSP nr 2 - PSP nr 3   20:7

Drużyna wystąpiła w składzie: Igor Tracz, Oskar Wojciechowski, Jakub Jankowski, Błażej Makowski, Hubert Robak, Mateusz Michalec, Mateusz Gąsior, Hubert Seremak, Marcel Syczuk, Bartosz Bucki.

Gratulujemy sukcesu i życzymy sukcesu w dalszym etapie. 

reczna2018.JPG - 149.31 KB

Lucyna Kozłowska

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!