Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 304 gości oraz 0 użytkowników.

Przedszkolaki na spektaklu „KOT W BUTACH”

Nie zważając na mroźną pogodę, 5 marca zadowolone i uśmiechnięte przedszkolaki z grupy 0a i 0b wyruszyły na spotkanie ze sztuką. Celem było dotarcie do BSCK na spektakl teatralny pt.: „Kot w butach”.

„Kot w butach” jest to jeden z najatrakcyjniejszych tytułów baśniowej klasyki, znany jest chyba wszystkim – choćby ze zbiorów Ch. Perraulta czy braci Grimm. Historia ta wydarzyła się dawno, dawno temu. Otóż pewien młynarz nierówno rozdzielił swój majątek pomiędzy trzech synów. Dwaj starsi otrzymali młyn i osła, a najmłodszy – Janek, jedynie kota… Niezrażony niesprawiedliwym podziałem Janek wyrusza w świat. Kot postanowił pomóc swojemu nowemu właścicielowi.

Jest to bajka o mądrym, sprytnym i przedsiębiorczym kocie, który sprawia, że jego biedny i niezbyt zaradny pan odnosi sukces. Lekkie, dynamiczne i bardzo dowcipne przedstawienie zawładnęło sercami najmłodszych widzów, także dzięki niesamowitym efektom specjalnym.

Na koniec tego pięknego spektaklu dzieci nagrodziły wszystkich aktorów gromkimi brawami, gdyż chociaż na chwilę mogły przenieść się do krainy bajek i baśni.

kot_w_butach.jpg - 75.13 KB

Ewelina Zwierzchowska
Czesława Parada
Renata Mielowska

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!