Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 302 gości oraz 0 użytkowników.

Sukces w konkursie “Focus on the UK”

7 marca 2018 r. w Szkole Podstawowej w Zbludowicach odbył się II Międzyszkolny Konkurs Wiedzy o Zjednoczonym Królestwie Wielkiej Brytanii i Irlandii Północnej “Focus on the UK” dla klas V-VII szkoły podstawowej.

Do konkursu przystąpiło kilkunastu uczestników z różnych szkół i wszyscy oni wykazali się dużą wiedzą z zakresu historii, kultury, polityki oraz geografii Wielkiej Brytanii. Ich wkład pracy został nagrodzony, wszyscy uczestnicy otrzymali dyplomy i drobne upominki, a zwycięzcy nagrody.

Naszą szkołę reprezentowali Hubert Tomczyk z klasy VIIb i Kamil Kumor z VIIa. Hubert okazał się bezkonkurencyjny i zajął I miejsce, a Kamil zdobył wyróżnienie.

Serdeczne gratulacje!!!

focus2018.jpg - 59.89 KB

Anna Jastrzębska

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!