Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 99 gości oraz 0 użytkowników.

Event szkolny

4 października 2017 r. na sali gimnastycznej w Publicznej Szkole Podstawowej Nr 2 w Busku-Zdroju odbył się Event szkolny klas I-III.

W Evencie wzięło udział 114 uczniów z klas I-III. Rozpoczął się od prelekcji z zakresu Zasad Zdrowego Żywienia i Aktywności Fizycznej. Następnie rozdano plansze do wspólnego ułożenia Piramidy Zdrowego Żywienia. Po przerwie odbyły się zawody w formie gier i zabaw. Najmłodsi sportowcy z klas I-III rywalizowali w pięciu konkurencjach o różnym stopniu trudności. Zawodnicy rywalizowali w biegach przez niskie płotki, w rzutach do celu, w konkurencjach szybkościowo-zręcznościowych oraz biegu sztafetowym. Zawody przygotował Zdzisław Perepiczko trener z OLA Kielce przy pomocy nauczyciela Wychowania Fizycznego Pani Małgorzaty Kalety. Na zakończenie wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk Pani Dyrektor szkoły Małgorzaty Chrzanowskiej pamiątkowe dyplomy oraz soczki, a najlepsi sportowcy otrzymali medale.

miting2017_2.jpg - 93.37 KB

miting2017_1.jpg - 111.18 KB

miting2017_3.jpg - 63.75 KB

 

Małgorzata Kaleta

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!