Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 103 gości oraz 0 użytkowników.

Z życia klasy II a

Po naszej wycieczce do lasu na zajęciach uczyliśmy się rozpoznawać grzyby. Przez lupę oglądaliśmy części grzybów, ale przede wszystkim rurki i blaszki znajdujące się pod kapeluszami. Nazywaliśmy grzyby. Obserwowaliśmy też mchy i porosty.

wiesci1_2017_1.jpg - 87.18 KB

Z okazji Dnia Chłopaka męska część klasy otrzymała prezenty zakupione przez rodziców, rozdała je Maja Kania. Nicolka Matiuc przyniosła chłopcom lizaki i cukierki. Panowie otrzymali też drobne prezenty od pani.

wiesci1_2017_2.jpg - 66.69 KB

Do naszej szkoły przyszedł pan Perepiczko i zorganizował Miting Lekkoatletyczny. Najpierw opowiedział nam o zdrowym odżywianiu, a następnie dzieci w drużynach musiały ułożyć piramidę zdrowego żywienia. Naszej klasie udało się najlepiej. Potem były wyścigi, za które dzieci otrzymały medale. Wszyscy uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i smaczne, zdrowe soczki.

wiesci1_2017_3.jpg - 69.79 KB

wiesci1_2017_4.jpg - 93.77 KB

wiesci1_2017_5.JPG - 170.58 KB

Marzena Gzyl

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!