Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 37 gości oraz 0 użytkowników.

DZIEŃ DZIECKA Z SZACHAMI

1 czerwca w Pensjonacie „Zamek Dersława” został rozegrany Turniej Szachowy dla uczniów SPnr2 klas I-VI. Rozegrano siedem rund systemem szwajcarskim. Sędzią głównym była Pani prezes LUKKS Kielce - Anna Kot. Turniej rozpoczął się na dziedzińcu pensjonatu, ale ze względu na zimny wiatr został przeniesiony do jego wnętrza. Szachiści zdobyli 6 pucharów, otrzymali dyplomy i upominki. Wszyscy uczestnicy otrzymali także medale za uczestnictwo w Turnieju Szachowym o Puchar Pensjonatu „Zamek Dersława”. Jak co roku właściciel pensjonatu przygotował dla uczniów poczęstunek z sokami i herbatką. Pięknie dziękujemy.

Wyniki turnieju:

  • I miejsce Wiktor Partyka
  • II miejsce Ernest Brutkowski
  • III miejsce Nikodem Kozar

Puchary otrzymały także trzy najlepiej grające dziewczęta:

  • Rozalia Bandoła
  • Nikola Piwowarczyk
  • Emilia Mołas

Dyrekcja Szkoły Podstawowej nr 2 serdecznie dziękuje współorganizatorom turnieju za zaangażowanie w popularyzację szachów w Busku-Zdroju.

szachy_derslaw2017_1.jpg - 114.87 KB

szachy_derslaw2017_2.jpg - 82.27 KB

szachy_derslaw2017_3.jpg - 97.48 KB

 

Ewa Kupiec
czerwiec 2017

Przejdź do góry
Our website is protected by DMC Firewall!