Get Adobe Flash player

Odwiedza nas 36 gości oraz 0 użytkowników.

Dzieci - Dzieciom. Inscenizacja bajki pt.: „Bajka o Jasiu i Małgosi”

W dniu 29 maja przed Dniem Dziecka klas II „c” przygotowała przedstawienie dla klas 0-III pt.: „Jaś i Małgosia”. Główne role odegrali: mama - Ula Sołtys, tato - Kamil Mysior, Jaś - Gabryś Wojciechowski, Małgosia - Malwina Arabska, wilk - Karol Żurek, narrator - Ala Sarna, wiedźmy - Weronika Kuc i Ewa Sroka. Pozostali uczniowie wykonali piosenki, które wypełniły całości przedstawienia.

Mali aktorzy z powodzeniem odegrali swoje role, przedstawiając życie szczęśliwej rodziny. Zwrócili uwagę szczególnie na to, że należy słychać rad rodziców i zawsze ich przestrzegać, aby uniknąć kłopotów.

Morał bajki zawarty w słowach „Rodziców słuchaj rad - z drogi nie zbaczaj, choćby Cię kusił świat, z drogi nie zbaczaj” jest ponadczasowy i należy zawsze o tym pamiętać. Cieszymy się, że Dyrektorzy zaszczycili nas swoją obecnością.

Przedstawienie zostało nagrodzone gromkimi brawami.

jasiek_i_malgosia2017_1.jpg - 99.89 KB

jasiek_i_malgosia2017_2.jpg - 103.65 KB

Halina Mazur
maj 2017

Przejdź do góry
DMC Firewall is a Joomla Security extension!